ZIELONA GÓRA - Przygody z muzyką - cześć 1 - Jesień

Miejsce Wydarzenia: DOKŁADNE MIEJSCE PODAMY WKRÓTCE (niezwłocznie po potwierdzeniu miejsca prześlemy informację)

Koszt: 180 zł

Szkolenie stacjonarne 4,5 godziny, 2 płyty z autorską muzyką, książeczkę (konspekt) i akredytowane zaświadczenie.

Prowadzący: Monika Kluza

ADRESACI SZKOLENIA:

Nasze warsztaty są skierowane do wszystkich osób, które pracują z dziećmi: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, animatorów, opiekunów dzieci, wychowawców świetlic oraz twórczych rodziców.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM KURSIE?

• Jeśli szukasz inspiracji i nowych sił do pracy z dziećmi - TEN KURS JEST DLA CIEBIE!
  • Jeśli chcesz poznać nowe metody pracy z instrumentami według systemu ® Chroma Notes - DOBRZE TRAFIŁEŚ!
  • Jeśli nie masz już pomysłów i szukasz ciekawych a jednocześnie interesujących dla dzieci przykładów zabaw muzycznych i tanecznych o tematyce jesiennej - ZNAJDZIESZ JE U NAS!
  • Jeśli szukasz pięknej i wyjątkowej, autorskiej muzyki dla dzieci - JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!
  • Jeśli nie jesteś muzykiem, ten kurs poszerzy Twoją wiedzę muzyczną i da Ci możliwości prowadzenia zajęć umuzykalniających na najwyższym poziomie.
  • Jeśli jesteś muzykiem, ten kurs pozwoli Ci spojrzeć na edukację muzyczną zupełnie z innej, twórczej i aktywnej ruchowo strony.
  • Jeśli nie kochasz swojej pracy z dziećmi i nie chcesz się nauczyć nowych metod pracy - ten kurs NIE JEST DLA CIEBIE.
  • Jeśli nie lubisz muzyki, tańca i zajęć artystycznych - ten kurs NIE JEST DLA CIEBIE.

JAKI PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE PROGRAM WARSZTATU?

•     Idea Carla Orffa w umuzykalnianiu dzieci.
  •     Jesienne zabawy na muzyczne poranki z muzyką klasyczną.
  •     Nowe piosenki, tańce i zabawy.
  •     Scenariusz bajki muzycznej "Z muzyką o zdrowiu i barwach jesieni".
  •     Bajka plastyczna o kolorze śliwki.
  •     Wiatr i jego przyjaciele.
  •     Rymowanki, masażyki, wierszyki i gry 10 minutowe.
  •     O czym śpiewa Pani Jesień, kiedy swoje dary niesie?
  •     Muzylkowy las pełen Inspiracji.
  •     Orkiestry dla dużych i małych dzieci.

UWAGA!

1. Liczba miejsc ograniczona do 50 (ze względu na przepisy)
  2. Kurs odbywa się gdy grupa liczy min 25 osób (walczcie więc o frekwencję w Waszych miastach, zaproście znajome nauczycielki).
  3. Koszt jest taki sam w każdym mieście 180 zł za szkolenie stacjonarne 4,5 godziny, 2 płyty z autorską muzyką, książeczkę i
    akredytowane zaświadczenie.
  4. Jest przerwa ale napoje musi każdy mieć swoje i jedzonko - (przepisy).
  5. Ubieramy maski do wejścia na sale, dezynfekujemy ręce i akcesoria, mierzymy temperaturę (przepisy).
  6. Nie przychodzimy z katarem, kaszlem ani takimi innymi niespodziankami
  7. Jak zawsze bosko się bawimy i czerpiemy inspirację.
  8. Zawsze prosimy Was o obuwie zamienne i wygodny strój w kolorach:zielony, fioletowy, biały, czarny, brązowy lub akcenty tych kolorów)
  9. TAK WYSTAWIAMY FAKTURY NA 14 DNI DLA PLACÓWEK

Po rejestracji prosimy o niezwłoczne dokonanie wpłaty (w przypadku gdy płatnikiem jest osoba prywatna).

Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni, ul. Ciepłownicza 19/2, 31-587 Kraków

mBank 16 1140 2004 0000 3002 4346 1830

wpisując w tytule: Nazwę warsztatów, miasto wydarzenia, imię i nazwisko

Właściwości wydarzenia