ŚWINOUJŚCIE - Przygody z muzyką - Zima

Miejsce Wydarzenia: DOKŁADNE MIEJSCE PODAMY WKRÓTCE (niezwłocznie po potwierdzeniu miejsca prześlemy informację)

Koszt: 200 zł

Otrzymasz: 2 płyty z autorską muzyką w wersji wokalnej i instrumentalnej, książkę z opisami piosenek, zabaw, tańców oraz scenariuszami przedstawień, akredytowane zaświadczenie

Prowadzący: Monika Kluza - Instruktor warsztatów muzyczno-teatralnych. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna) oraz Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie (Studium Wychowania Muzycznego im. Carla Orffa. Autorka bajek, wierszy, opowiadań i piosenek dla dzieci. Laureatka wielu konkursów poezji śpiewanej.

ADRESACI SZKOLENIA: Nasze warsztaty są skierowane do wszystkich osób, które pracują z dziećmi: nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, animatorów, opiekunów dzieci, wychowawców świetlic oraz twórczych rodziców.

JAKI PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE PROGRAM WARSZTATU?

• Zimowe zabawy -  muzyczne poranki z muzyką orkiestrową.
  • Nowe tańce i piosenki na Jasełka i Święta Bożego Narodzenia.
  • Scenariusz plastycznej,  zimowej bajki muzycznej "Zimowy taniec błekitu".
  • Muzyczna opowieść wigilijna z życzeniami prosto od serca :)
  • Rymowanki, masażyki, wierszyki i gry 10 minutowe na cały rok.
  • O czym śpiewa Pani Zima, gdy śnieżynkami sypać zaczyna?
  • Muzylkowy, zimowy  las pełen Inspiracji.
  • Orkiestry dla dużych i małych dzieci.
  • Idea Carla Orffa w umuzykalnianiu dzieci - paktyczne wskazówki.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W TYM WARSZTACIE?

• Jeśli szukasz inspiracji i nowych sił do pracy z dziećmi - TEN KURS JEST DLA CIEBIE!
  • Jeśli chcesz poznać nowe metody pracy z instrumentami według systemu ® Chroma Notes - DOBRZE TRAFIŁEŚ!
  • Jeśli nie masz już pomysłów i szukasz ciekawych a jednocześnie interesujących dla dzieci przykładów zabaw muzycznych i tanecznych o tematyce jesiennej - ZNAJDZIESZ JE U NAS!
  • Jeśli szukasz pięknej i wyjątkowej, autorskiej muzyki dla dzieci - JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!
  • Jeśli nie jesteś muzykiem, ten kurs poszerzy Twoją wiedzę muzyczną i da Ci możliwości prowadzenia zajęć umuzykalniających na najwyższym poziomie.
  • Jeśli jesteś muzykiem, ten kurs pozwoli Ci spojrzeć na edukację muzyczną zupełnie z innej, twórczej i aktywnej ruchowo strony.
  • Jeśli nie kochasz swojej pracy z dziećmi i nie chcesz się nauczyć nowych metod pracy - ten kurs NIE JEST DLA CIEBIE.
  • Jeśli nie lubisz muzyki, tańca i zajęć artystycznych - ten kurs NIE JEST DLA CIEBIE.

Szkolenia odbywają się w grupach minimum 25 osobowych. Serdecznie zapraszamy całe rady szkoleniowe lub po kilka osób z placówki. W grupie siła i dobra zabawa oraz gwarantowane zapamiętanie materiału.

Po rejestracji prosimy o niezwłoczne dokonanie wpłaty (w przypadku gdy płatnikiem jest osoba prywatna).

Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni, ul. Ciepłownicza 19/2, 31-587 Kraków

mBank 16 1140 2004 0000 3002 4346 1830

wpisując w tytule: Nazwę warsztatów, miasto wydarzenia, imię i nazwisko

Właściwości wydarzenia