Oferta - zamów warsztaty do swojej placówki

Warsztaty można zamówić do swojej szkoły lub przedszkola telefonicznie: 885 31 32 42

Wiosenne nutki 160 zł / os.
Ciekawe, nowe pomysły na zabawy krakowskie. Propozycje na wiosenny masaż i relaksację. Wiersze i opowiadania na wiosenną porę. Zbiór autorskich piosenek i zabaw wiosennych z repertuaru Tęczowa Muzyka (Powitanie Wiosny, Wielkanoc, Dzień Mamy i Taty). Tańce, zabawy i instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości. Aranżacje utworów na tęczowych instrumentach: Bumbumrurki, dzwonki na tubach, dzwonki naciskane. Zielona bajka o tematyce ekologicznej z opracowaniem muzycznym. Historyjka "O kaczuszce Tańczynóżce".

Letnie nutki 160 zł / os.
Kolorowe piosenki i zabawy do wykorzystania w sali i ogrodzie. Muzyczne bajki i opowiadania. Scenariusz na zakończenie roku szkolnego. Propozycje na masaż i relaksację; piosenki dla dzieci starszych i maluszków. Zestaw zabaw na bumbumrurki i instrumenty tęczowe; tęczowa orkiestra. Zbiór autorskich piosenek i zabaw na lato z repertuaru zesołu Tęczowa Muzyka. Tańce, zabawy i instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości

Jesienne nutki 160 zł / os.
Bajka o tym, jak dźwięki otrzymały kolory od tęczy. Scenariusz na pasowanie przedszkolaka. Zbiór autorskich piosenek i zabaw jesiennych z repertuaru zespołu Tęczowa Muzyka. Tańce, zabawy i instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości. Propozycje na jesienny masaż i relaksację. Wiersze i opowiadania na jesienne dni. Bajka plastyczna o kolorach jesieni. Muzyczne propozycje na Święto 11 listopada.

Zimowe nutki 160 zł / os.
Bajka mikołajkowa z opracowaniem muzycznym. Scenariusz na wigilijne spotkanie. Ciekawe aranżacje kolęd i piosenek o Bożym Narodzeniu. Zbiór autorskich piosenek i zabaw zimowych z repertuaru zespołu Tęczowa Muzyka. Tance, zabawy i instrumentacje do wykorzystania na różne uroczystości. Propozycje na zimowy masaż i relaksację. Wiersze i opowiadania na zimowe dni. Muzyczne propozycje na Święto Babci i Dziadka.

Kolorowe nutki 160 zł / os.
Praktyczne przygotowanie do nauki aktywnego słuchania muzyki wg idei Carla Orff'a oraz Batii Strauss. Kolorowe tańce, piosenki i zabawy (doskonale sprawdzają się zarówno podczas prowadzenia zajęć w przedszkolu i szkole, jak i podczas imprez z udziałem rodziców. Propozycje na masaż i relaksację. Zestawy zabaw na bumbumrurki i instrumenty tęczowe. Zbiór autorskich piosenek i zabaw o kolorach tęczy z repertuaru Tęczowa Muzyka. Prezentacja opracowań instrumentalnych oraz zabaw rytmicznych z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów. Bajka plastyczna o kolorach z opracowaniem muzycznym.

Biało-czerwone nutki 190 zł / os.
Warsztaty zawierają dwie płyty: „SERCE DLA POLSKI” oraz „FOLKOWE NUTKI”. Tańce, zabawy i autorskie piosenki o tematyce pozytywnego patriotyzmu. Same Hity muzyczne a wśród nich  „Niepodległa”, „Maki, bławatki i stokrotki”, „Serce dla Polski”,  „Moja Ziemio ukochana”.  Wspaniałe utwory ludowe, w orkiestrowych aranżacjach a do nich masażyki, zabawy, układy tameczne na cały rok. Propozycje na Święto 11 Listopada i 3 Maja. Relaksacje, kołysanki, zabawy na powitanie, zabawy ruchowe i ogólnorozwojowe. Ciekawe propozycje na wykorzystanie biało – czerwonych akcesoriów do tańca i zabawy. Orkiestry dla małych i dużych dzieci, zabawy z instrumentami, kolorowa edukacja Chroma Notes® . Autorskie pomysły na wykonanie pomocy i akcesoriów do tańca i zabawy.

Jak bawić się z dziećmi, aby pokochały sport i muzykę? 190 zł / os.
 „Bajka na zdrowie” – scenariusz uroczystości o tematyce sportowo-zdrowotnej. Propozycje muzyczne na Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia; muzyczne niespodzianki dla Mamy i Taty z okazji dnia Rodziny. Najnowsze piosenki z repertuaru zespołu Tęczowa Muzyka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym; zabawy z akcesoriami cyrkowymi; kolorowe tańce i zabawy integracyjne; propozycje na masaż i relaksację; prezentacja opracowań instrumentalnych oraz zabaw rytmicznych z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów.

Bajkowe nutki - warsztat z KOSMICZNEGO MARATONU ARTYSTYCZNEGO 190 zł / os.
Scenariusz na Dzień Mamy i Taty „Spotkanie na łące”. Zestaw zabaw tanecznych do wykorzystania na dyskotece lub pikniku. Kolorowe Animacje. Bajki i opowiadania. Inspiracje i pomysły do pracy z dziećmi. Ćwiczenia małej motoryki. Ćwiczenia sportowe z balonikami. Tańce z kolorowymi akcesoriami. Wesoły zabawy na powitanie. Tęczowe instrumentacje. Ciekawe sposoby na naukę języka angielskiego.

Witajcie na Planecie Muzyki - warsztat z KOSMICZNEGO MARATONU ARTYSTYCZNEGO 190 zł / os.
Muzyczne i taneczne zabawy na cztery pory roku. Wiosenne piosenki, lato z mamą i tatą, zimowe przygody, jesienne tańce i instrumentacje. Kosmiczna dyskoteka – propozycja na karnawał lub piknik rodzinny. Scenariusz przedstawienia muzyczno-teatralnego „Witajcie na Planecie Muzyki”. Metodyka wprowadzania instrumentów tęczowych do pracy z najmłodszymi dziećmi.
Bogaty wachlarz pomocy dydaktycznych i akcesoriów do tańca i zabawy

Tańcem i śpiewem kocham Cię Polsko - warsztat z POLSKIEGO MARATONU ARTYSTYCZNEGO 190 zł / os.
Najnowsze piosenki, tańce, zabawy, instrumentacje Moniki i Mateusza Kluzów o szeroko pojętej tematyce patriotycznej. Przygotowanie szkół i przedszkoli do uroczystych obchodów świąt narodowych. Nowe tematy zajęć z wykorzystaniem systemu tęczowej edukacji muzycznej.
Scenariusz teatralny  legendy, która rozsławiła imię Polski na cały Świat z opracowaniem muzycznym, atrakcyjnymi tańcami, instrumentacjami i piosenkami. Instrumentacje utworów muzycznych, ciekawe sposoby aktywności muzycznej dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Aktywność sportowa połączona z tańcem, zabawą i dobrą zabawą – Olimpiada Maratonowa pełna uśmiechu i zdrowia. Przygotowanie dzieci do rodzinnego kibicowania podczas wydarzeń sportowych.